„Prowadzenie Klubu zdrowej mamy i dziecka”

Fundacja Zielona Przystań w ramach projektu „Prowadzenie Klubu zdrowej mamy i dziecka” ma za zadanie podnieść poziom wiedzy o zdrowiu i zdrowym stylu życia u kobiet w okresie prokreacyjnym oraz poszerzyć wiedzę na temat zasad zdrowego stylu życia u dzieci od urodzenia do okresu wczesnoszkolnego.

Fundacja w ramach tego projektu prowadzi zorganizowane, cykliczne działania (indywidualne i grupowe) z obszaru edukacji zdrowotnej, promocji zdrowia, profilaktyki chorób, w tym aktywności fizycznej sprzyjającej zdrowiu kobiety w okresie prokreacyjnym oraz zdrowiu dziecka, w tym dziecka z trudnościami rozwojowymi.

Zapraszamy mieszkańców miasta Tarnowa na bezpłatne konsultacje oraz warsztaty:

1. dla dzieci na konsultacje m.in. z fizjoterapeutą, logopedą oraz na zajęcia grupowe SensoMaluch, SensoBystrzak

2. dla rodziców na konsultacje m.in. z fizjoterapeutą, dietetykiem, psychologiem oraz na warsztaty np. z lekarzem, ratownikiem medycznym, położną, dietetykiem, a także na zajęcia grupowe dla kobiet w ciąży i po porodzie.

Zadanie publiczne pt. „Prowadzenie Klubu zdrowej mamy i dziecka” finansowane jest ze środków Gminy Miasta Tarnowa w ramach Budżetu Obywatelskiego w kwocie 200 000 zł

Śledź aktualności na naszym profilu Facebook